LadyFitnessCenter.pl

trening personalny

To zyskująca coraz większe zainteresowanie forma aktywności fizycznej. Trening personalny to trening, podczas którego trener pracuje tylko z jedną osobą w taki sposób, by szybko osiągnęła ona zamierzone rezultaty. Trener personalny po rozmowie z klientem określa cel treningu i przygotowuje plan treningowy.

Trening personalny jest godny polecenia przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu celu. Poza tym bardzo przydatny okazać się może dla osób początkujących, które pod bacznym okiem trenera nauczą się poprawnego wykonywania wszystkich ćwiczeń, dowiedzą się sporo o zasadach treningu i poznają swoje ciało. Ponadto trening personalny jest idealnym wyjściem dla osób, które potrzebują bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, na przykład mających wzmocnić kręgosłup, czy skorygować wady postawy.

Bardzo ważne, by instruktorem personalnym była osoba z odpowiednim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu tego typu treningu. Dlatego też w Lady Fitness Center za trening personalny odpowiedzialny jest Absolwent Wrocławskiego AWF o specjalności Fitness, który przez kilka lat prowadził treningi w największych klubach fitness we Wrocławiu.

Powrót