LadyFitnessCenter.pl

instruktorzy

Agnieszka Mundyk - Instruktor Fitness

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Kolegium Karkonoskiego. Na codzień pracuje jako rehabilitantka uzdrowiskowa. Fitness to moje hobby,prowadzenie zajęć wyzwala we mnie pokłady energi ,które nakręcają pozostałe płaszczyzny życia.Cały czas staram się doskonalić swoje umiejętności w zakresie prowadzonych zajęć,uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.Posiadam szkolenia w wielu dziedzinach fizjoterapii i fitness. Moją specjalnoscią jest prowadzenie zajęć z użyciem taśm, tubingów oraz piłek.

Marcin Łątka - Instruktor fitness, Instruktor ćw. siłowych, Instruktor Nordic Walking, Trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Fitness oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Trenera II klasy Kulturystyki. Instruktor ćwiczeń siłowych, Instruktor Nordic Walking oraz Brązowy medalista Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie, specjalista ds. żywienia. Z branżą fitness związany od 7 lat, swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w największych wrocławskich klubach fitness. Zdaniem Marcina najważniejsza w treningu jest samodyscyplina i prawidłowa technika podczas wykonywanych ćwiczeń. Jego specjalnością jest trening prozdrowotny. W pracy instruktora i trenera personalnego ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość pomocy innym w osiąganiu ich celów. Fitness jest dla niego nieodłączną częścią życia, pracą zawodową oraz sposobem na zachowanie zdrowia.

Patrycja Jarosz - Instruktor Yogi

Dyplomowana instruktorka hatha i vinyasa jogi. Swoją przygodę z jogą zaczęła w 2008 roku, a po kilku latach regularnej praktyki zdecydowała się polecieć do Indii, gdzie z wyróżnieniem ukończyła Kurs Nauczyciela Jogi wg Satyanandy w Yoga Vidya Gurukul. Zaraz po powrocie zaczęła prowadzić zajęcia w renomowanych klubach fitness w Manchesterze i okolicach oraz w znanym klubie piłkarskim w Liverpoolu. W międzyczasie ukończyła kilka kursów doszkalających, m.in. we Francji w Centre International Sivananda de Yoga Vedanta: "Joga dla kobiet w ciąży " z Ursulą Maeder i "Joga jako lek" z Dr Timothym McCall. Niedawno miała również zaszczyt szkolić się pod okiem wybitnej nauczycielki vinyasa jogi ze Stanów Zjednoczonych Shivy Rea, która jest jej wielka inspiracją. Patrycja regularnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach, aby pogłębiać swoją wiedzę i wciąż wzbogacać swoje doświadczenie w tej dziedzinie. Joga jest jej wielką pasją i siłą napędową w życiu.


Paulina Rypuła - Instruktor Salsation Fitness

Taniec jest obecny w moim życiu od zawsze. Zaczynałam jako dziecko w tańcu towarzyskim, po kilku latach przerwy rozpoczęłam przygodę z animacją czasu wolnego, gdzie pracowałam jako dance fitness animator. Po powrocie do Polski próbowałam wielu form taneczno- fitnessowych, aż poznałam Salsation i zakochałam się! Od września 2015 roku jestem instruktorem tego programu i prowadzę zajęcia Salsation, zakochując się w tym programie z dnia na dzień coraz bardziej!


Anna Nowik - Instruktor Fitness

O Ani mówią "zawsze uśmiechnięta". Jest osobą o niezwykłej sile i energii, którą zaraża wszystkich ze swojego otoczenia. W przeszłości trenowała akrobatykę sportową a decyzję o zostaniu instruktorem podjęła po wielu latach praktyki, ćwiczeń, pracy nad swoim ciałem i uczestniczeniu w konwencjach fitness w całej Polsce. Dla Ani to było za mało i postanowiła bardziej zgłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną wybierając jako miejsce swojego doskonalenia Eurofitness School Bielsko. Jest dyplomowaną instruktorką Deep Work i TBC. Jako instruktor fitness najbardziej ceni sobie w ludziach zaangażownie i chęci w wykonywanie ćwiczeń bo jak sama mówi "od tego się wszystko zaczyna". Fitness to jej pasja i nieodłączny element życia. Jej specjalnością jest prowadzenie zajęć opierających się na ćwiczeniach z masą własnego ciała. Cały czas się szkoli i doskonali swoje umiejętności bo tylko podwyższając sobie poprzeczkę można osiągnąć sukces.


Natalia Durawa - Trener Personalny i Fizjoterapeutka

Absolwentka AWF Wrocław, instruktor fitness, trener personalny i czynna zawodowo fizjoterapeutka z 12-letnią praktyką. Umiejętnie łączy pasję do sportu z doświadczeniem medycznym. Jej treningi personalne są personalne nie tylko z nazwy. Każdy program treningowy przygotowuje indywidualnie, uwzględniając cele i predyspozycje fizyczne każdego klienta. Podczas sesji treningowych uważnie obserwuje postępy i na bieżąco modyfikuje plany treningowe, umożliwiając stały progres, bez obaw o kontuzje i przesilenie organizmu. Takie podejście pozwala klientowi uzyskiwać znakomite efekty, przy jednoczesnej poprawie samopoczucia. Specjalizuje się w treningach osób z różnymi schorzeniami oraz kobiet w ciąży i po porodzie.

Certyfikaty:
• Instruktor fitness
• Trener personalny
• Dietetyka i dietoterapia
• Les Mills Body Pump®
• Piloxing® SSP
• PFS® FIT BALL
• Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
• Analiza ruchu i jej zastosowanie w fizjoterapii

Na co dzień żona i mama. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Sport jest dla niej wielką pasją, w której lubi stawiać sobie ambitne cele i je osiągać. W swojej pracy perfekcjonistka, wiecznie głodna nowej fitnessowej wiedzy, na bieżąco szkoli się i podgląda pracę najlepszych trenerów szukając inspiracji do swoich treningów. Najważniejszą wartością są dla niej wspólne chwile spędzane z rodziną. Uwielbia podróże, kino i dobrą lekturę.

Powrót