LadyFitnessCenter.pl

instruktorzy

Agnieszka Mundyk - Instruktor Fitness

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Kolegium Karkonoskiego. Na codzień pracuje jako rehabilitantka uzdrowiskowa. Fitness to moje hobby,prowadzenie zajęć wyzwala we mnie pokłady energi ,które nakręcają pozostałe płaszczyzny życia.Cały czas staram się doskonalić swoje umiejętności w zakresie prowadzonych zajęć,uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.Posiadam szkolenia w wielu dziedzinach fizjoterapii i fitness. Moją specjalnoscią jest prowadzenie zajęć z użyciem taśm, tubingów oraz piłek.

Marcin Łątka - Instruktor fitness, Instruktor ćw. siłowych, Instruktor Nordic Walking, Trener personalny

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu ze specjalnością Fitness oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Trenera II klasy Kulturystyki. Instruktor ćwiczeń siłowych, Instruktor Nordic Walking oraz Brązowy medalista Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie, specjalista ds. żywienia. Z branżą fitness związany od 7 lat, swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w największych wrocławskich klubach fitness. Zdaniem Marcina najważniejsza w treningu jest samodyscyplina i prawidłowa technika podczas wykonywanych ćwiczeń. Jego specjalnością jest trening prozdrowotny. W pracy instruktora i trenera personalnego ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość pomocy innym w osiąganiu ich celów. Fitness jest dla niego nieodłączną częścią życia, pracą zawodową oraz sposobem na zachowanie zdrowia.

Patrycja Jarosz - Instruktor Yogi

Dyplomowana instruktorka hatha i vinyasa jogi. Swoją przygodę z jogą zaczęła w 2008 roku, a po kilku latach regularnej praktyki zdecydowała się polecieć do Indii, gdzie z wyróżnieniem ukończyła Kurs Nauczyciela Jogi wg Satyanandy w Yoga Vidya Gurukul. Zaraz po powrocie zaczęła prowadzić zajęcia w renomowanych klubach fitness w Manchesterze i okolicach oraz w znanym klubie piłkarskim w Liverpoolu. W międzyczasie ukończyła kilka kursów doszkalających, m.in. we Francji w Centre International Sivananda de Yoga Vedanta: "Joga dla kobiet w ciąży " z Ursulą Maeder i "Joga jako lek" z Dr Timothym McCall. Niedawno miała również zaszczyt szkolić się pod okiem wybitnej nauczycielki vinyasa jogi ze Stanów Zjednoczonych Shivy Rea, która jest jej wielka inspiracją. Patrycja regularnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach, aby pogłębiać swoją wiedzę i wciąż wzbogacać swoje doświadczenie w tej dziedzinie. Joga jest jej wielką pasją i siłą napędową w życiu.Joanna Zamojska - Instruktor Zumba Fitness

Instruktorem Zumba Fitness jest od maja 2015 roku. W połowie 2018 r. ukończyła kurs na instruktora Strong by Zumba przez co prowadzone przez nią zajęcia są bardziej urozmaicone i atrakcyjne. Jako instruktor uwielbia zarażać ludzi swoją pasją do tańca i motywować do treningu. Prowadzenie zajęć Zumby to dla Asi ogromna przyjemność a uśmiech na twarzy uczestników daje zastrzyk pozytywnej energii na cały dzień!:)


Paulina Rypuła - Instruktor Salsation Fitness

Taniec jest obecny w moim życiu od zawsze. Zaczynałam jako dziecko w tańcu towarzyskim, po kilku latach przerwy rozpoczęłam przygodę z animacją czasu wolnego, gdzie pracowałam jako dance fitness animator. Po powrocie do Polski próbowałam wielu form taneczno- fitnessowych, aż poznałam Salsation i zakochałam się! Od września 2015 roku jestem instruktorem tego programu i prowadzę zajęcia Salsation, zakochując się w tym programie z dnia na dzień coraz bardziej!


Weronika Zawadzka - Instruktor Fitness

Absolwentka kierunku fizjoterapia Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, certyfikowana trenerka personalna oraz instruktorka fitness i akrobatyki sportowej. Od dziecka związana ze sportem - przez 12 lat wyczynowo trenowała skoki na trampolinie. Po zakończonej karierze sportowej postanowiła znaleźć inną pasję, którą okazał się trening fitness. Teraz chce"zarazić" miłością do aktywności fizycznej kogo tylko się da.


Monika Wojnarowicz - Instruktor Salsation Fitness

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiałam na zajęciach innego programu taneczno-fitnessowego, ale to właśnie Salsation skradło moje serce! Jestem instruktorem Salsation od grudnia 2015 roku, prowadziłam zajęcia we Lwówku Śląskim a teraz współprowadzę Salsation oraz zajęcia taneczene dla dzieci razem z Pauliną. Moją największą pasją jest fitness i szeroko pojęta aktywność fizyczna- Salsation łączy taniec i trening funkcjonalny, czyli to co kocham!


Anna Nowak - Instruktor Fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, nauczycielka wychowania fizycznego, instruktor Fitness, prywatnie mama 3,5 letniego synka i 2 letniej córeczki. Całą energię poświęca swojej pasji jaką jest fitness. Kocha to co robi. Zawsze uśmiechnięta, czerpie energię od ludzi, ale również nią zaraża! Na zajęciach jest wymagająca, dba o dokładność wykonywanych ćwiczeń i bezpieczeństwo. Jej zajęcia prowadzone są profesjonalnie, zawsze z wielkim zaangażowaniem, dynamicznie oraz pełne dobrej zabawy. Fitness jest jej wielką pasją, sposobem na szczęśliwe życie i dobre samopoczucie. Największym wrogiem Ani jest monotonia i nuda, dlatego z chęcią uczestniczy w wielu warsztatach i szkoleniach fitness. Z Fitnessem związana od ponad 13 lat. Sport, sport i jeszcze raz sport, to jest to co Ania kocha. Swoją postawą próbuje przekazać radość płynącą z aktywności fizycznej. Wolny czas spędza najchętniej aktywnie. Uwielbia pływanie, przejażdżki rowerowe i długie spacery. Ponadto jest miłośniczką polskiego morza, wszystkiego co słodkie, kawy o poranku oraz podróży w ciepłe miejsca. Motto życiowe: Podążaj za głosem serca, spoglądaj w stronę Słońca, uśmiechaj sie do ludzi szukaj spokoju w sobie...wtedy odnajdziesz Siebie.

Katarzyna Krajniak-Kuś - Instruktor Fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu( specjalność: szkolne wychowanie fizyczne) oraz Kolegium Karkonoskiego wydziału fizjoterapii. Instruktor aqua aerobiku i rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów Fitness. Ceni sobie kontakt i pracę z ludźmi, ich zadowolenie jest dla niej największą satysfakcją. Uśmiech i optymizm to jej drugie imię. Prywatnie mama półrocznego smyka. Z pasją oddaję się również wielu innym dyscyplinom sportowym, głównie siatkówce a w ostatnim czasie siatkówce na siedząco.

Anna Nowik - Instruktor Fitness

O Ani mówią "zawsze uśmiechnięta". Jest osobą o niezwykłej sile i energii, którą zaraża wszystkich ze swojego otoczenia. W przeszłości trenowała akrobatykę sportową a decyzję o zostaniu instruktorem podjęła po wielu latach praktyki, ćwiczeń, pracy nad swoim ciałem i uczestniczeniu w konwencjach fitness w całej Polsce. Dla Ani to było za mało i postanowiła bardziej zgłębić wiedzę teoretyczną i praktyczną wybierając jako miejsce swojego doskonalenia Eurofitness School Bielsko. Jest dyplomowaną instruktorką Deep Work i TBC. Jako instruktor fitness najbardziej ceni sobie w ludziach zaangażownie i chęci w wykonywanie ćwiczeń bo jak sama mówi "od tego się wszystko zaczyna". Fitness to jej pasja i nieodłączny element życia. Jej specjalnością jest prowadzenie zajęć opierających się na ćwiczeniach z masą własnego ciała. Cały czas się szkoli i doskonali swoje umiejętności bo tylko podwyższając sobie poprzeczkę można osiągnąć sukces.

Powrót